piątek, 2 maja 2008

Zarób 15 zł i buduj swój 2 poziom partnerów w ZM


Wydawnictwo Złotych Myśli rozpoczęło kampanię pomagającą dotychczasowym partnerom w budowaniu drugiego poziomu (czyli własną drużynę Partnerów).

Każda osoba, która podczas trwania akcji, zarejestruje się w Złotym Programie Partnerskim (ZPP), otrzyma na start 15 zł prowizji ! To doskonały sposób, aby przekonać internautów do przyłączenia się do grona Partnerów ZPP.

O co konkretnie chodzi ?
Jeśli ktoś wejdzie na stronę ZPP przez Twój link partnerski i przystąpi do Programu, zostanie zapisany "pod Tobą", - a Ty od tej pory będziesz otrzymywać od 10% do 20% zarobków tego Partnera. Super, prawda? :) Polecanie nowych Partnerów - szczególnie tych naprawdę zainteresowanych i aktywnych - w dłuższej perspektywie może Ci się bardzo opłacić. Ale to jeszcze nie wszystkie dobre nowiny, które dzisiaj dla Ciebie przygotowałam :) 10 Partnerów, z których polecenia będzie najwięcej nowych rejestracji - otrzyma bezpłatne wejściówki na SUPP II, które odbędzie się 31 maja w Warszawie.

Akcja trwa tylko w maju więc pośpiesz się i zarejestruj się jako partner !

Współpraca ze ZPP jest naprawdę prosta!
Nie wierzysz, to czytaj dalej...
W ZPP istnieją 3 podstawowe możliwości, które pomogą Ci w powiększeniu Twoich dodatkowych miesięcznych dochodów.
>> >> 1. Zysk ze sprzedaży ebooka - 25% ceny ebooka. To podstawa Twojego wynagrodzenia, które otrzymujesz zawsze, gdy z Twojego polecenia, Twój klient kupi produkt. Im więcej ebooków kupią Klienci poprzez Twoje linki partnerskie, tym więcej zarobisz.
>> >> 2.Wieczna prowizja - 15% ceny ebooka Jeśli Klient dokona swojego pierwszego zakupu w ZM, dzięki Twoim staraniom, to od tej pory zawsze system naliczy Ci wieczną prowizję, za każdy kolejny zakupy tej osoby, niezależnie od tego ile czasu upłynie pomiędzy zakupami. Klient, który swojego pierwszego zakupu dokonał dzięki Twojemu linkowi partnerskiemu już na zawsze będzie Twoim stałym Źródłem dochodu. Prowizja bezpośrednia i wieczna sumują się do 40%. Jest to możliwe, gdy od zakupów danego Klienta masz gwarantowaną wieczną prowizję i jednocześnie ten sam Klient ma w chwili zakupu Twoje cookie zapisane na swoim komputerze.
>> >> 3. 10%-25% od zarobków Twojej grupy Partnerów Zachęcanie do współpracy z nami przyszłych, nowych Partnerów może Ci się bardzo opłacić. Wystarczy, że osoby które zapiszą się do ZPP zaczną stosować się do naszych wskazówek i aktywnie promować ebooki.

dodajdo.com

Brak komentarzy: