środa, 10 października 2007

Zarabianie na wielu PP jednocześnie w Netigo.pl

Ruszyła właśnie platforma Netigo.pl która wydaje się interesującym rozwiązaniem dla osób zarabiających poprzez programy partnerskie. W związku z tym zacytuję w całości maila, którego dostałem:

"Założeniem Netigo.pl było min. zarabianie na innych dostępnych programach partnerskich. Dlatego na stronie tej platformy znajdziesz sporo linków partnerskich
do ZM, do CNEB-u, Ententy, Aragonu, OnePressu i... otwieramy.pl

Pewnie teraz zastanawiasz się o co chodzi? Bo przecież, to żaden biznes dla Ciebie promować cudze linki partnerskie. Ale oczywiście, gdyby tak było nawet bym nie poświęciła jednej minuty, by Cię o tym informować.

Niezwykłość, wprost genialność platformy netigo.pl polega na tym, że kierując internautów na tę stronę zarabiasz w każdym z wyżej wymienionych PP, czyli w ZM, jak również w CNEB, Aragonie, Entencie OnePressie i otwieramy.pl.

Naprawdę! :)

Zarejestrowani w PP Netigo Partnerzy mogą w swoim panelu partnera podać swoje linki partnerskie do tych PP, które są wspierane przez platformę netigo.pl.

>Zarejestrować się możesz tutaj:
http://pp.netigo.pl/

Od tej pory każdy, kto wejdzie na stronę netigo.pl z Twojego linku partnerskiego, będzie w tekstach każdej podstrony miał Twoje linki, do każdego
z wyżej wymienionych programów.

Dla mnie to rozwiązanie jest absolutnie genialne!

Jednym sumptem zarabiasz w 6 PP jednocześnie.

Mam nadzieję, że platforma będzie się rozrastać w szybkim tempie. W każdym razie mocno trzymam za twórców netigo.pl kciuki :)

Zachęcam Cie również do wejścia na forum platformy
http://forum.netigo.pl/.

Wydaje się to być ciekawe, ale oczywiscie życie zweryfikuje tę platformę.

dodajdo.com

Brak komentarzy: